Author: リ***カ
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 軽くて使いやすいです。
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Price: HK$62.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Baby Blue |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb260209102751942666121 |
Brand Name: HYUNDAI
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Hyundai-sc-014434777.html
Quality: 8293118 people said the quality is very good!
Author: リ***カ
Date:
Review: 軽くて使いやすいです。
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: t***a
Date:
Review: جيدة ………..
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.